.

-תוכנית ההרזיה והחיטוב הייחודית שמאיימת להשמיד את כל הלקוחות לדיאטנים-

(הכתוב בלשון זכר, אך מכוון לשני המינים)

שיטת ההרזיה הסמויה נחשפת:

איך ילד שמן עם הגנטיקה הקשה והגרועה ביותר, הצליח לרזות ולהגיע לקוביות בבטן תוך 3 חודשים - מבלי לוותר על פחמימות ומאכלים טעימים...(אחרי 10 שנים של דיאטות ונסיונות כושלים)

 אם אתה נמצא בטווח הגילאים 20-35 ואתה לא באמת יודע איך להתחטב, לשרוף שומן ולהשיג גוף מהפנט אתה ח-י-י-ב להמשיך לקרוא! 

 

 

מיום ליום יש יותר פיתויים בחוץ: מסעדות, חטיפים, מאפים, גלידריות ועוד מלא דברים בכל פינה, במרחק זמינות של לחיצת כפתור באפליקציה בטלפון או מטר מהבית. אני לא צריך לפרט לך יותר מדי אם אתה חי על כדור הארץ...

 

  המון - המון - המון אוכל

כבר לא טבעי (גם אם אתה חושב שכן)

היום, כמעט כל סוג של אוכל ארוז עובר תהליך שהורס את המרכיביים התזונתיים הבריאים שיש בו, שהופך הרבה מהאוכל לחומר גלם חצי לא מוכר למערכות קליטת המזון בגוף, ולא מספק את תחושת הרעב שאמור לספק אותנו. החומרים האלה גם דופקים לנו את הבריאות מבלי שאנחנו שמים לב וגורמים להשמנה להיות משהו פי 10 יותר מהיר ממה שהיה לפני 10 שנים.

  

  

כמעט לכל סוג אוכל שאורזים במפעלים מוסיפים חומרים כלשהם!

החומרים האלה גורמים לך להיות יותר רעב ועם יותר חשק לסוכר

ורצון לנשנושים...

מה שקורה בגלל זה - 2 הורמונים קריטיים נדפקים!

1) לפטין- הורמון השובע.

2)גרלין- הורמון הרעב. 

 

  ולכן, אם אתה לא יודע איך להשפיע על ההורמונים האלה ביום יום - פשוט פאקינג

אכלת אותה עוד לפני שהתחלת! 

 

 תחשוב על זה...

אם תאכל את כמות האוכל שאמור להשביע ולספק אותך, אבל...הכמות וסוג האוכל לא ישביע ולא יספק אותך?

 

 אתה תהיה רעב כל הזמן...

ומתישהו תישבר לגמרי לגמרייי!

 

 ואם לא תדע איך להוריד את החשק למתוק ולהיות מסופק בלי סוכר... אוטומטית?

 

שום סוג של אוכל לא ישביע אותך

 

ואף אחד לא יכול להתמודד עם חוסר של מזון מעבר לפרק זמן מסויים...בד"כ עניין של כמה שבועות גג ואז עולים בחזרה 10 ק"ג מאובססיביות לאוכל שהיה חסר!

   

אם אתה חושב שלאכול "בריא" ולעשות מלא ספורט זה הדרך הנכונה וזה מספיק כדי להתחטב או לשרוף שומן, אתה ממש תתבאס כשתגלה שטעית ותהיה בחוסר אונים, כי חוקי המשחק של הדיאטות משתנים ממש עכשיו מול העיניים שלנו.

 

אתה באמת חושב שאתה יודע מה בריא ומה לא?

(יכול להמשיך לנחש...) 

  

הטעות הקריטית שאתה עושה ב97%!

- ספורט -

יש סוגי ספורט ששורפים לנו "קלוריות ריקות" ...אנחנו תמיד שורפים קלוריות, אבל מה קורה לנו בעיקבות סוג הפעילות שעשינו כדי לשרוף אותם? יש קלוריות שלא משנה כמה מהם תשרוף, הדבר היחיד שיירד ממך זה תחושה של אנרגיה ומסת שריר ואם אתה חושב שכמה שיותר ספורט וכמה שיותר קלוריות זה הדרך למטרה שלך...סורי, אבל אתה טועה בגדול ובדרך ליפול חזק! 

 

  אם תמשיך לעשות את סוגי הספורט הלא יעילים - למטרות הרזיה...

 

 

 בסוף לא יהיה לך כח לכלום!

הרעב שלך ייגבר בצורה דרסטית וזה יגיע למצב בלתי נשלט שיום אחד אתה תאכל כמו בור ללא תחתית ושום דבר לא יספק אותך כי החסרת מהגוף שלך דברים שהיית צריך לאכול ועשית סוגי ספורט שעושים בדיוק ההפך מלהביא אותך למטרה שלך. 

  

יש סוגי מאכלים שלוחצים על כפתור

"כבה"

לשריפת השומן שלך ב90% יותר ממאכלים אחרים...

ואם תאכל את המאכלים האלה בזמן הלא נכון, ייקח לך 3-6 חודשים יותר לקבל את התוצאות שאתה רוצה, ובינינו...

 

 אתה כבר תישבר באמצע (ותאשים את כל העולם ואשתו שלא הולך לך...)

  

 יש מאכלים שאתה חושב שהם "בריאים"...והם כן. אבל בו זמנית הם לא יעילים לאפקט שריפת שומן מוגברת.

 

ואפילו מונעים שריפת שומן!

  

-כנות קיצונית-

תגיד לי רגע...

כמה ארוחות אתה אוכל ביום?

מה אתה אוכל לארוחת בוקר?

אתה אוכל ארוחת בוקר?

מפסיק לאכול אחרי 6 בערב?

איזה סוגי פחמימות אתה אוכל?

אתה אוכל פחמימות בכלל?

איזה סוגי חלבונים אתה אוכל?

אתה אוכל חלבונים בכלל?

איזה סוגי שומנים אתה אוכל?

אתה אוכל שומנים בכלל?

יש לך מושג ממה התפריט שלך מורכב?

יש לך תפריט חיטוב בכלל?

אתה אוכל במאזן קלורי שלילי, ניטרלי או חיובי?

 

  

אם לא ידעת את התשובות לאפילו אחד מהשאלות האלה , אני מציע לך לפרוש כבר עכשיו... כי ההרזיה וחיטוב הגוף שלך תלוי בזה, ואם אין לך את התשובות אתה כנראה לא תצליח...

 

 למה?

כי תהליך דיאטה מורכב מנוסחה שעובדת, וחוץ ממנה שום דבר לא עובדלא כדורים! לא שייקים! לא מרק כרוב! לא פירות! לא חלבונים!

לא שום דבר שלא בנוי וכולל

מאזן קלורי שלילי!

  

  ותופתע...

גם אם אתה יודע מזה מאזן קלורי שלילי...גם שם זה לא נגמר. אתה צריך לדעת מזה קורטיזול, אינסולין, לפטין וגרלין, ריקון מאגרי גליקוגן, העמסה הפוכה, פחמימה פשוטה, חומצות אמינו, LPL. (ועוד כמה, אבל אני לא רוצה לעשות לך יותר מידיי כאב ראש)

 

מה אתה כן רוצה להבין כבר עכשיו?

שאלה ההורמונים, הטכניקות ועוד, שבלי לדעת איך הם עובדים למקסימום יכולת בצורה הטובה ביותר בשבילך, אתה לא תצליח או תצליח עם מלא מלאאא עליות וירידות.

 

בקפיצה כמה שנים קדימה...

לפני שנה וחצי זה קרה - פיצחתי את זה!

אחרי שחקרתי כל שיטה, איש מקצוע וכל דבר אפשרי ולמדתי למה דברים עובדים, איך ואיך לא, איזה מאכלים משפיעים על איזה מבנה גוף למה וכמה וכל שאלה מכל זווית....בקיצור מה באמת עובד

והגעתי למטרה שלי!

אז תגיד לי רגע...

אתה רוצה לנסות שוב ושוב ל10 שנים הקרובות ולקוות שמשהו יצליח לך, כשבינתיים, הזמן רק זז?

אתה הולך לגדל בטן יפה ושומן עיקש במתניים ובחזה עד גיל 50?

מה תגיד לילדים שלך שאתה אמור להיות מודל לחיקוי שלהם- שישאלו אותך "אבא למה אתה כזה שמן"?

תצליח לשבת בעבודה כש- בתת מודע שלך אתה חושב שכולם מסתכלים עליך ועל מה שאתה אוכל?

אתה רוצה להמשיך לצאת עם חברים ולאירועים משפחתיים ולהרגיש שמן ושאתה חייב לאכול את הסלט ולא להסתכל לכיוון העוגות, הגלידות והחטיפים?

 

אחרי גיל 35 ההורמונים החיוניים לחיטוב הגוף כבר לא פועלים על 100%, כבר לא יהיה לך כוח רצון ומוטיבציה אם בכלל יש לך עכשיו, ואתה כבר תהיה עסוק מידיי בדברים אחרים...שלא לדבר על משפחה וקריירה, ויהיה לך מזללל אם תצליח למצוא זמן להשקיע בעצמך ובחיטוב הגוף שלך.

  

הק"ג של שומן שיושבים עלייך לא מבקשים רשות להיות שם או להמשיך לעלות. הם אכזריים ועיקשים ואם לא תלמד לשרוף שומן 24/7 ותגרום להם לרדת עכשיו, אני לא מבטיח לך שתצליח אחרי זה.

אז מי אני ולמה שתקשיב לי?

אהלן, נעים מאוד.

אני יוני קרוניש, מומחה לחיטוב הגוף בוגר אקדמיית הIFBB הבינלאומית לפיתוח הגוף 

וכל החיים שלי מגיל 13 עד גיל 22 הייתי שמן או שמנמן עד שהחלטתי שאני מסיים את הסבל שאני עובר!

ככה הייתי נראה בגיל 13...

אבל הכל התחיל עוד כשהייתי יותר צעיר בבית הספר היסודי בו למדתי.

הייתי מאוד צעיר, עם אפס ידע בעולם התזונה, הכושר והדיאטות. הדבר היחיד שידעתי - הרגשתי שמן ומגעיל. בגדים לגיל שלי שהיו אמורים להתאים לי היו צמודים עליי או לא יושבים עליי טוב.

המכנסיים לחצו עליי במקרה הטוב, ובמקרה הרע ברגע שחיברתי את הכפתור למקום - הוא טס לירח. פשוט הרגשתי מובך וחסר ביטחון ולא הבנתי למה...

במשך אותם שנים עד התיכון, נחשפתי לשיעורי הספורט השבועיים בבית הספר, ונורא סבלתי. הרגשתי שונה, גרוע יותר מכולם וספגתי שמות מעליבים שנצרבו לי לתוך הלב שהשמידו לי כל הרגשה טובה שאי פעם הייתה לי על עצמי.

ילדים בסביבה שלי קראו לי שמן, שמנמן, נוזלי, דבה....ונכנסתי לבור מחשבות שבודדו אותי חברתית והשאירו אותי עם הרגשה שאני לבד מול כל העולם.

כל פעם שמישהו היה אומר לי משהו על הבטן שלי, הייתי רואה מסך שחור בעיניים, דפיקות לב מהירות היו מתחילות לפמפם הרגשה של חרדה לכל תא בגוף שלי, ולפעמים פשוט היה בא לי למות כדי לא להתמודד עם הסבל הזה!

כל הטילטול הזה הביא אותי עם ארגז של חוסר ביטחון מאוד גדול שהשפיע לי על כל החיים עד גיל 20. בגלל כל הדברים שחוויתי עקב עודף המשקל והמראה שלי היו - חוסר יכולת לתקשר בצורה אפקטיבית וחברותית כמעט עם אף אחד חוץ מאמא ואבא שלי, להוריד חולצה בים ולחוות חופש ושקט נפשי בסיטואציות שמערבות בהם בני אדם.

בנות בכלל לא היו בלקסיקון האופציות שלי אלא אם בחורה הייתה ניגשת אליי במקרה ובמזל ופותחת איתי שיחה, אבל גם אז הייתי מרגיש שאני נחנק מבושה ואם אנסה לדבר...

הדבר היחיד שייצא לי זה גמגום או איזה מלמול לא מובן שרק ישדר עוד יותר חוסר חופשיות להביע את עצמי ולהרגיש בנוח. החלטתי בגיל 14 לשים סוף לסבל שחוויתי ואני מתחיל לנסות כל סוג ספורט אפשרי, כל סוג דיאטה אפשרית למשך 8 שנים.

כשנה לאחר שסיימתי את השירות הצבאי החלטתי ללמוד בצורה מקצועית את כל עולם התזונה ולמדתי קורס בינלאומי לפיתוח גוף. לאחר שסיימתי ללמוד הרכבתי לעצמי שיטה מכל הידע שצברתי והופה...תוך 3 חודשים הגעתי לתוצאה שייחלתי כל כך הרבה שנים.

הרגשתי מדהים ומסופק והתחלתי גם לעזור לאנשים אחרים וראיתי שזה מצליח. זה נתן לי תחושת ביטחון מדהימה שבחיים לא חוויתי, ודברים בחיים שלי השתנו מקצה לקצה בכל תחום אפשרי.

והיום? אני מוביל המון אנשים לגוף החלומות שלהם ועוזר לאנשים שחוו או חובים את אותו כאב ואותו הסבל ורוצים לפתור אותו! המטרה שלי היא עזור ל100,000 אנשים מהארץ ומהעולם לשנות את החיים שלהם. 

ובדיוק בשבילך ובשביל אנשים כמוך, יצרתי את התוכנית הדיגיטלית שלי

"Body Hacker" 

 

 

התוכנית סופר פשוטה ובנויה בצורה כזאת שמכריחה אותך

לשרוף שומן על בסיס יום יומי ולרדת עד 0.5-3 ק"ג שומן כל שבוע(הכל תלוי מכמה אחוז שומן אתה מתחיל את התהליך...)

 

 

"יוני, מה כל כך מיוחד בתוכנית ואיך היא עובדת?"

טוב ששאלת...

 

האב מזון הראשון שכל התוכנית מבוססת עליה, הוא חלבון שיגרום לך ליותר שובע וסיפוק, ישמרו לך את מסת השריר בצורה הטובה ביותר ויפעילו לך את ההורמונים של שריפת השומן העיקש לרמה הכי גבוהה שיש.

 

האב מזון השני שהתוכנית מבוססת עליה, הוא פחמימה. לא! לא מעניין אותי מה שמעת על זה שפחמימות משמינות... אם תדע כמה ומתי לאכול פחמימות הם רק יועילו לך. התוכנית מתמקדת בסוג ספציפי מאוד- פחמימה פשוטה שמתפרקת מהר.

 

היתרון של הפחמימה הזו, שהיא ממלאת מאגרי גליקוגן (שרירים) בצורה הטובה ביותר, שגורם לגוף שלך לבנות יותר מסת שריר, וגם טעים יותר והיא גורמת להכי פחות פעילות של ההורמון אינסולין (ההורמון שמונע שריפת שומן) אם משתמשים בפחמימה הזו בזמן, בכמות ובצורה הנכונה. ולמה זה חשוב?

 

 תבין...

 כל רגע שהאינסולין פועל אצלך בגוף, אתה יכול להגיד ביי ביי לשריפת שומן.

 

הפחמימה שקיימת בתוכנית, מובנית בכמות הנכונה ובזמנים הנכונים שמסמנים לגוף- "הכל בסדר"...לא צריך לשים את הפחמימות בתאי שומן. ואם בנוסף אתה גם עושה אימוני כח? הפחמימה תיכנס ישר לתאי שריר. ככה אתה מרוויח כפול: גם מונע מעצמך נזק (לא משמין ובו מנית שורף יותר שומן) ומרוויח אוכל טעים יותר שגם הולך לבניית מסת שריר.

 

וכמובן, אחד המזונות המלאים בויטמינים...ירקות שחיוניים לנו מבחינת "אספקת בריאות".

 

מה אתה לא תיראה בתוכנית של התפריט הרגיל?

פירות ושומן צימחי.

תפוח/ אגס/ ענבים/ אבטיח וכו'

אגוזים/ זרעי צ'יה/ בוטנים/ שקדים וכו'

 

למה?

כי הם לא יעילים למטרה שלך.

פירות הם סוג של פחמימה שהגוף פחות יודע להתעסק איתו בצורה שטובה לנו, ויש בהם המון סוכר שגורם לתהליך שהם עוברים בגוף שלנו להיות "חסרי תפקיד" והתוכנית בנויה על מאכלים חיוניים שרק יתרמו לדיאטה שלך. 

 

שומן צימחי מפוצץ בקלוריות, ותופס מקום שמאכל אחר עם פחות קלוריות ויותר משביע יכול לתפוס. לדוגמא: מה אתה מעדיף? חופן שקדים שהיד שלך מכסה או 2 מנות חזה עוף ו2 כוסות אורז? (נראה לי שהבנת...) 

 

עכשיו עצור רגע! 

שים לב!

אם אי פעם עשית תוכנית הרזיה / חיטוב...אתה בטח זוכר את היום שהגעת לתוצאה מספקת או סיימת עם תוצאה כל שהיא, אבל לא ידעת איך להמשיך משם ואז אחרי כמה שבועות הכל נהרס והתחלת להשמין שוב...

לא חבל?

 אז בתוכנית "Body Hacker"...

תלמד גם איך לשמר את התוצאה שתשיג ולכמה זמן שרק תרצה!

 

"טוב יוני...הכל נשמע נחמד ויפה, אבל כבר שמעתי הכל מהכל"

מבין אותך לגמרי, ולכן אל תקשיב לי...

תקשיב למה שאומרים עליי ולתוצאות בשטח!

 

כמו למשל- בעיתון 'דה רוטשילד'  

ותן גם לכמה חברה' לדבר על התהליך קצת...

אוקיי יוני, אני רוצה להצטרף לתוכנית. מה השלב הבא?

אנחנו תכף נגיע לשם...אבל רגע לפני!

למי התוכנית לא מתאימה?

למי שיקבל את התוכנית ולא יעשה איתה כלום...חבל על הכסף וזלזול בתוכנית שהשקעתי בה כדי שתוכל להגיע למטרה שלך.

למי שלא מחפש להוריד כמה ק"ג של שומן עיקש.

למי שיש לו 1000 תירוצים שמורים במגירת התירוצים שלו ללמה הוא לא יצליח.

למי שיש בעיה רפואית שמונעת ממנו לאכול דברים מסויימים.

למי שיש סכרת.

 ולמי התוכנית כן מתאימה?

למי שמחפש לשרוף שומן עיקש.
למי שמחפש לרדת במשקל/ לרזות.
למי שרוצה להגיע לקוביות בבטן.
למי שכבר ניסה דיאטות שונות ולא הצליח בהם.
למי שעדיין לא ניסה שום דיאטה ורוצה להצליח על הפעם הראשונה.
למי שיכול לתת מינימום מאמץ למטרה שלו וללכת לפי התוכנית.
למי שדורס את התירוצים שלו עם טרקטור של כוחות ולא רואה ממטר בדרך לגוף החטוב שלו.

הבנתי יוני, אני רוצה להצטרף, מה עושים?

אז ככה...

התוכנית כוללת:

  • הדרכת מדידות והיקפים- שווי 1197 ש"ח
  • מגוון תפריטים מוכנים למדדים הספציפיים שלך- שווי 1997 ש"ח
  • אימון בית רשום- שווי 297 ש"ח
  • 4 אימוני חדר כושר רשומים שמספיקים לשנה- שווי 1000 ש"ח
  • הדרכה רשומה- איך בונים תפריט לבד? -שווי 997 ש"ח
  • תפריט "ריסטרט" למתי שתיתקע- שווי 450 ש"ח
  • טיפים וטכניקות בחינם "על חשבון הבית"- שווי 249 ש"ח

שווי כל התוכנית= 6,589 ש"ח.

 

אבל...

כשאתה מצטרף עכשיו אתה מקבל הנחה מטורפת.

בגלל ש...

א. אתה מחליט לפעול מהר!

ב. התוכנית בהשקה.

 

 

אתה מקבל קופון הנחה מטורף של למעלה מ50% הנחה. 

ההשקעה שלך: 6,589 ש"ח

רק 197 ש"ח

פיספת! הזדמנות נוספת תגיע בהמשך

כשהשעון יגיע ל0 המחיר יעלה

0 0 0 0
0 0 0 0
0 0 0 0
0 0 0 0
0 0 0 0
0 0 0 0
0 0 0 0
0 0 0 0
30 30 30 30
3 3 3 3
0 0 0 0
0 0 0 0
0 0 0 0
0 0 0 0
0 0 0 0
0 0 0 0
0 0 0 0
0 0 0 0
0 0 0 0
0 0 0 0
0 0 0 0
0 0 0 0
30 30 30 30
3 3 3 3
0 0 0 0
0 0 0 0
0 0 0 0
0 0 0 0

לא בטוח עדיין? אני מבין אותך. בוא תראה עוד קצת תוצאות של לקוחות שהשתמשו בשיטה:

אז, אם ראית שהתוכנית יכולה לעזור לך ומתאימה לך, תלחץ על הלינק- "לרכישה עכשיו"  על הכפתור הכחול למטה ותוכל להעביר אמצעי תשלום.

מה מיוחד בתוכנית שלך לעומת של אחרים?

אני שמח ששאלת וגם אם אני הייתי במקום שלך הייתי שואל בדיוק אותו הדבר ולכן בשקיפות וכנות מלאה...

בתכלס ל90% מהתוכניות שתירשם אליהם יהיה מרכיב חסר שלא תדע מהו ולא תדע להצביע עליו וסיכוי גדול שתתייאש מחוסר הבנה ותרגיש שמסתירים ממך משהו. אצלי גם תקבל הכל מוכן אוטומטית ומותאם אישית אליך, וגם תדע מ- א' ועד- ת' איך הכל עובד, למה וכמה.

ולמה אני עושה את זה?

כי אני רוצה שגם תקבל פיתרון ותוצאות כאן ועכשיו וגם שתלמד לעתיד כדי שתוכל תמיד לחזור להדרכות ולעשות שינויים בלי שתצטרך אותי או מישהו אחר. 

מה קורה לאחר ששילמתי?

לאחר שהתשלום יעבור, המערכת המאובטחת שלנו תקלוט את זה. מיד לאחר מכן, תקבל לינק למייל שאיתו נרשמת. במייל עצמו יהיה לחצן כניסה למערכת התכניות הדיגיטליות שלי. מבין ההדרכות תהיה לך גישה מלאה לתוכנית "Body Hacker", ותוכל להתחיל לשרוף שומן ולהתחטב מיום ליום. 

התשלום הוא חד פעמי עם גישה לכל החיים או שהוא נותן גישה לזמן מוגבל?

התשלום הוא חד פעמי! ברגע ששילמת, יש לך גישה לתוכנית לכל החיים ללא מגבלת זמן וללא תוספת תשלום.

ממה בתכלס התוכנית מורכבת?

זו תוכנית הרזיה וחיטוב. מובנית בצורה כזאת ש:

התזונה מובנית בהתאמה אישית אליך לאחר הדרכת מדידות מאוד פשוטה שבסיום ההדרכה הראשונה. אחרי ההדרכה הראשונה תוכל ישר ללכת לפי התפריטים שמותאמים אישית אליך וללכת לפיהם עד להשגת התוצאות.

עשיתי תוכניות בעבר ושום דבר לא הצליח לי...איך אני יודע ששלך כן יצליח?

טוב ששאלת. אז ככה- הכל עניין של מספרים וזמן. הכל מחושב אליך בתוכנית, ויש גם הדרכה שמראה לך איך לחשב לבד בשקיפות מלאה על איך הכל עובד. אין סיבה שזה לא יעבוד ותשיג תוצאות- אלא אם כן אתה פשוט עושה משהו לא נכון...ובשביל זה אני פה :)

האוכל בריא, משעמם ומגעיל כך שאשבר אחרי שבוע?

יש מגוון תפריטים, ואני מתכוון להוסיף תפריטים כל כמה חודשים. יש לך המון סוגים של אוכל מגוון, בריא וטעים וכמובן גם קצת צ'יטים. אם משעמם לך מידיי, אתה תמיד יכול לכתוב בצ'אט תלמידים אם יש בעיה כל שהיא, וזה רק עניין של זמן עד שתקבל מענה :)

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.